Samsung Galaxy M13’ün resmi görseller sızdırıldı

Samsung Galaxy M13’ün resmi görseller sızdırıldı

Samsung Galaxy M13’ün resmi görseller sızdırıldı

Samsung yeni orta segment akıllı telefonu Samsung Galaxy M13’ün çok yakında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Daha önce çeşitli sızıntılarla karşımıza çıkan telefonun çıkışının yaklaşmasıyla birlikte, telefonun ilk resmi görselleri de ortaya çıktı. Telefonun tanıtımı için Samsung tarafından hazırlanan resmi tanıtım görselleri, Evan Blass tarafından sızdırıldı. Böylece telefonun tasarımını net bir şekilde görme şansı yakaladık.

Telefonun ön yüzünde dikkat çeken ilk detay su damlası şeklindeki ön kamera tasarımı oluyor. Telefonun arka yüzünde ise üç lensli arka kamera dikkat çekiyor. Galaxy M13, tasarımıyla mart ayında piyasaya sürülen Galaxy M23’ü bir hayli andırıyor.

Samsung Galaxy M13’ün destek sayfası geçen hafta yayına girdi. Ayrıca telefon geçtiğimiz hafta Bluetooth SIG listesinde görüldü. Bu da Samsung’un yeni orta segment telefonunu çok yakında piyasaya süreceğini gösteriyor.

Evan Blass tarafından paylaşılan bu görsellerle birlikte telefonun tasarımı hakkında merak edilen tüm detaylar netleşmiş olsa da, telefonun teknik özellikleri hakkında hala detaylı bir bilgi bulunmuyor. Ancak bu bilgilerin de çok yakında ortaya çıkması bekleniyor.