Samsung Galaxy Note 5 güvenlik güncelleştirmesi

Samsung Galaxy Note 5 güvenlik güncelleştirmesi

Android için özellikle 2015’in son çeyreğinde gündeme gelen güvenlik skandalları firmaları ve Google’ı düzenli güvenlik güncelleştirmeleri yayınlamaya yöneltti. Bu yeni uygulama artık herkes tarafından kabul görmeye başladı. Galaxy Note 5 güvenlik güncelleştirmesi aldı.

Yayınlanan yeni güncelleştirme yaklaşık 71 MP boyutunda ve ilk etapta Hindistan’da yayınlandı. Birkaç gün içerisinde dalga dalga dünyanın geri kalanında yayınlanması bekleniyor. Güncelleştirme ile firmware sürümü N920GDDU2AOL1 oluyor.Benzer bir güncelleştirme geçtiğimiz günlerde Galaxy S6 ve Galaxy S6 edge+ için de yayınlanmıştı. Bahsettiğimiz cihazlar Samsung’un en güncel modelleri olduğu için bu cihazlar güncellemek son derece önemli. Henüz ülkemizde kullanılamıyor olsa da Samsung Pay mobil ödeme sistemi bu cihazlar tarafından destekleniyor. Dolayısıyla bir güvenlik güncelleştirmesinin gelmesi hemen yapılması gerektiğini işaret etmeli.


Güncellemenin telefon görüşmelerini daha stabil hale getirdiği ve sistem hatalarını düzelttiği bilgisi paylaşılıyor. Güvenlik konusunda ne yaptığını açık bir şekilde söylemeyen güncelleme Samsung’un güvenlik sayfasında da paylaşıldı. Samsung Galaxy Note 5 güvenlik güncelleştirmesini en kısa sürede yapmanızı öneriyoruz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS