hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Samsung Galaxy S24 FE’nin kamera özellikleri netleşti

  Samsung Galaxy S24 FE’nin kamera özellikleri netleşti
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Bildiğiniz gibi Samsung, amiral gemisi Galaxy S serisinin daha düşük maliyetli Fan Edition, yani FE versiyonlarını da zaman zaman piyasaya sürüyor. Galaxy S24 serisinin de bir FE modeli çıkacağı uzun süredir konuşuluyordu.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Son aylarda gelen sızıntılarla birlikte Galaxy S24 FE’nin yolda olduğu kesinleşti. Ancak telefonun çıkışına hala birkaç ay. Gelen son haberler telefonun en erken sonbaharda piyasaya sürüleceğini söylüyor. Biz Samsung’un uzun süredir beklenen bu telefonu artık piyasaya sürmesini beklerken, telefona dair detaylar da ortaya çıkmaya devam ediyor. Son olarak da telefonun kamera özelliklerine dair ilk bilgiler sızdırıldı.

  Gelen bilgilere göre Galaxy S24 FE, Galaxy S24 ve Galaxy S23 FE ile aynı ana kamerayı kullanacak. Yani telefonun arka kamerasının ana lensi 1/1.57 inçlik, 50 megapiksellik lensi kullanacak. Ona eşlik edecek yardımcı lenslerin özellikleri ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

  Samsung’un yeni FE modelini sonbahar başında piyasaya sürebileceği konuşuluyor ama bu daha kesinleşmiş değil. Çünkü telefonun 2025 başına kalma ihtimali de var. Bir diğer ihtimal de Samsung’un bu telefonu belli başlı pazarlarda bu kış piyasaya sürüp, geri kalan pazarları 2025’e kadar bekletmesi. Ancak her halükarda bu telefonun çıkışından en az birkaç ay uzakta olduğumuz kesin.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow