Son Dakika

Samsung Galaxy S7 teste girdi

A A

17.11.2015 - 08:00

Tıpkı Xperia Z5 Premium gibi Samsung da Galaxy S7 Premium ile karşımıza çıkacak. Diğer yandan firmadan standart Galaxy S7 haricinde Galaxy S7 Edge versiyonu da bekleniyor. Şimdi ise Galaxy S7, AT&T operatörü ile gündemde.

Samsung Galaxy S7 teste girdi

Teknoloji dünyasından sızıntılar ile sıkça gündeme gelen @evleaks isimli Twitter hesabı şimdi Galaxy S7’yi gündeme taşıdı. Hesabın iddiasına göre AT&T isimli operatör Galaxy S7’yi test sürecine almış. Cihazın model numarasını SM-G930A veG935A olduğu söylenmiş. Yani muhtemelen Galaxy S7 ve S7 Edge modelleri birlikte test sürecine alındı. Aynı zamanda @evleaks, telefonların 2016’nın birinci çeyreğinde duyurulacağını söyledi. Bu tarih önceden ortaya çıkan bilgilerle uyuşuyor. Samsunn Unpacked 2016 etkinliğinin 21 Şubat’ta yapılacağını zaten aktarmıştık.

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modellerinin AT&T tarafından test edilmesinin haricinde yeni bir bilgi henüz yok. Yeni telefonlarda USB C portu, magnezyum gövde, 3D Touch benzeri bir dokunmatik özellik ve Exynos 8890 veya Snapdragon 820 yongası bekleniyor. Ve tabii ki en önemlisi de telefonun rekabetçi bir fiyatla satışa çıkması bekleniyor.