Samsung Galaxy S8 Plus yine indirime girdi

  1. Teknoloji
Samsung Galaxy S8 Plus yine indirime girdi
Samsung Galaxy S8 Plus yine indirime girdi

iPhone X'in duyurulmasından mı bilinemez ama S8 Plus’ın Türkiye fiyatı düştü. Galaxy S8 Plus da dahil birçok Samsung modelinde her an indirimler devam edebilir.

Samsung’un üst seviye modellerinden Galaxy S8 Plus , gündemden düşmeye pek niyetli değil. Son günlerin en çok konuşulan konusu, şüphesiz Apple’ın yeni iPhone telefon modelleri. Özellikle de iPhone X, geniş ekranı, şık tasarımı, dual kamera sistemi ve Face ID gibi detaylarıyla birçok kullanıcının kalbini çalmışa benziyor. Kasım ayında raflarda olması beklenen telefon, 64 ve 256GB’lık depolama seçeneklerine sahip.

s8plus

Tabii Apple’ın en sıkı rakibi Samsung da boş durmuyor.

Yeni Note 8 modeli, 15 Eylül itibarıyla ülkemizde satışta olacak. Ayrıca Samsung’un yakın zamanda satışa sunduğu diğer üst seviye modelleri var. Bunlardan bir tanesi de çıktığında 5 bin liralık satış fiyatı olan Samsung Galaxy S8+ idi. Daha sonra indirime gidilerek fiyatın 4499 TL olduğu açıklanmıştı.

Galaxy S8 Plus

Haliyle Samsung, rakibi karşısında yüksek satış rakamları elde edebilmek için fiyat politikasında çeşitli düzenlemeler yapabiliyor. Aynı zamanda birçok online satış sitesinde de farklı rakamlara erişmek mümkün. Örneğin Hepsiburada ve N11 gibi siteler. Galaxy S8+, şu an Hepsiburada’da 3.424,70 TL fiyat etiketiyle satılıyor. Üstelik Samsung Türkiye garantisi de var. 

 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS