Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus, bazı pazarlarda hoparlör hediyesi ile gelecek

Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus, bazı pazarlarda hoparlör hediyesi ile gelecek

Sızdırılan bir afişteki görselde Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus ‘ın bazı pazarlarda hoparlör hediyesi ile geleceği görülüyor. Bakalım bu teklif, hangi pazarlarda geçerli olacak?

Samsung, yeni amiral gemisi telefonlarını yarın Londra ve New York City’deki etkinliklerinde resmi olarak açıklayacak. Telefonun çıkmasına 1 gün kala, yeni sızıntılar gelmeye devam ediyor. Bir Twitter kullanıcısının paylaştığına göre Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus, bazı pazarlarda hoparlör hediyesi ile gelecek.


Samsung’un amiral gemisi ile ilgili o kadar çok haber ve sızıntı çıktı ki; tasarımından, sanal asistanına kadar bir çok özelliğini öğrendik. Hâl böyle olunca da yarın insanlar, her iki telefonun fiyatları, çıkış tarihleri ve paketlere eklenecek ekstra hediyeler gibi bilgileri duymak isteyecek. Şüphesiz ki bunları öğreneceğiz. Ancak paylaşılan bir görsel heyecanı arttırdı. Bir Twitter kullanıcısı Londra’da bulunan Carphone Warehouse adlı mağazada bir fotoğraf çekmiş. Fotoğrafta yeni ve özel teklif etiketinin yer aldığı afiş yer alıyor. Bu afişte Samsung Galaxy S8 ve Galaxy S8 Plus ile 99 dolar değerindeki Samsung kablosuz hoparlörün ücretsiz verileceği yazıyor.


Galaxy-S8-hediye-ile


Bu arada bu hediye sizi şaşırtmasın. Zira Samsung’un son zamanlarda yeni çıkardığı amiral gemisi telefonlarında bu hediyeleri verdiğini görüyoruz. Firma son telefonlarında Galaxy VR sanal gerçeklik gözlüğünü ön sipariş hediyesi olarak vermişti. Samsung Galaxy S8 ve S8 Plus, hangi ülkelerde ücretsiz kablosuz hoparlör hediyesi ile gelecek, yarın lansmanda öğreneceğiz. Asıl merak konusu bu teklifin ülkemizde geçerli olup olmayacağı.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS