Samsung Galaxy Z Fold 3 güncellenmeye hazır

Samsung Galaxy Z Fold 3 güncellenmeye hazır

Samsung Galaxy Z Fold 3 güncellenmeye hazır

Samsung Galaxy Z Fold 4 ve Galaxy Z Flip 4, Android 13 işletim sistemi tabanlı One UI 5 güncellemesini almaya başlarken yazılım detayları da belli oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Samsung bir süredir beklenen için Galaxy Z Fold 3 katlanabilir telefon için Android 13 işletim sistemi güncellemesini sunmaya başladı. Güncelleme parçalı olarak yani bölge bölge sunulmaya başlandı. Ancak, One UI 5 güncellemesi şu anda yalnızca beta yapılarını test edenler için sınırlı sayıda mevcuttur. Bu beta test kullanıcıları şimdi 307.56MB’lık bir güncelleme alırken, diğer Galaxy Z Fold 3 kullanıcıları yaklaşık 2GB boyutunda bir güncelleme alacaklar.

Güncelleme ile beraber, katlanabilir akıllı telefon için Kasım 2022 güvenlik düzeltme ekiyle birlikte en son üretici yazılımı da geliyor. Dolayısıyla, One UI 5.0’ın birkaç beta testçisinden biriyseniz ve bir Galaxy Z Fold 3’e sahipseniz, kararlı güncellemeyi Ayarlar > Yazılım güncelleme bölümüne gidip İndir ve yükle öğesini seçerek indirebilirsiniz . Öte yandan, diğer Galaxy Z Fold 3 kullanıcıları, önümüzdeki hafta civarında kararlı güncellemeyi almayı bekleyebilirler.

Şirket ayrıca bu yılın sonuna kadar diğer çeşitli akıllı telefonlar için de güncelleme getirmeye çalışıyor. Buna Galaxy A33, Galaxy A52, Galaxy A53, Galaxy A73 ve daha fazlası gibi orta sınıf telefonlar dahildir. Öte yandan güncelleme, Galaxy S20, Galaxy S21, Galaxy S22 gibi üst düzey modellerde ve hatta Galaxy Tab S8 gibi tablet modellerinde de kullanıma sunulacak.