Samsung MU7400 Smart TV'ye yakından bakın

  1. Teknoloji
Samsung MU7400 Smart TV'ye yakından bakın
Samsung MU7400 Smart TV'ye yakından bakın

Samsung’un yeni üst seviye televizyon modellerinden Samsung MU7400 Smart TV bugünkü inceleme konuğumuz. Bakalım bu ürün bize neler sunuyor…

Yeni nesil televizyonlarda yalnızca görüntü kalitesi değil, aynı zamanda tasarım ve kullanılabilirlik gibi unsurlar da oldukça önemli. Son dönemde özellikle 4K televizyonlara yönelik hem çalışmalarda artışlar var hem de ilgi giderek artıyor. Pazarın önemli oyuncularından Samsung, şimdiye kadar üretilmiş en gelişmiş televizyonlarıyla karşımıza çıktıklarını bildiriyor. İşte o aileye mensup bir üye, Samsung MU7400 Smart TV.

Peki ama 4K UHD TV nedir? Televizyon alırken nelere dikkat etmeliyiz? Üzerinde UHD yazan her televizyon gerçekten de UHD çözünürlük destekliyor mu? HDR nedir ve görüntüye neler katıyor? Samsung, yeni televizyonlarında yeni nesil kumanda tasarımı ve akıllı telefonlarıyla ne gibi kolaylıklar sunuyor?

Bu videomuzda, Samsung’un “Hızlılık ve kullanım kolaylığını” ön planda tuttuğu ürünü Samsung MU7400 Smart TV’den söz ediyoruz, merak edilen detayları da Samsung Türkiye – TV Eğitim Uzmanı Onur Tonyalı’dan öğreniyoruz. 

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS