Samsung Pay denemeye açık

Samsung Pay denemeye açık

Samsung, kendi ödeme sisteminin çalışmalarını hızlandırdı ve Samsung Pay ödeme sistemi halka açık deneme sürümünü başlattı.

Beta sürecindeki Samsung Pay ödeme sistemi, önümüzdeki ay tam sürümünü duyuracak. Şimdilik sadece katılımcı grubun deneyebildiği Samsung Pay ödeme sistemi, Samsung cihazlarda çalışan bir mobil ödeme şekli. Samsung Pay’i kullanmak için ilk olarak Amerika’da olmanız gerekiyor. Her Samsung cihazda çalışmayan bu sistemi kullanmak için Galaxy S6, S6 Edge, Note 5 veya S6 Edge+ modellerinden birine sahip olmanız gerekiyor. Root işlemi yapılmış telefonlarda Samsung Pay çalışmıyor.


Samsung Pay ödeme sistemini kullanmanın bir diğer şartı Visa veya MasterCard kredi kartı veya banka kartına sahip olmak. Ancak yine bitmedi. Samsung Pay ödeme sistemi, hücresel veri bağlantısı üzerinden çalışıyor. AT&T, T-Mobile, Sprint veya US Cellular operatörlerinden birini kullanmak gerekiyor. Verizon henüz Samsung Pay’a destek vermiyor ancak ilerleyen dönemlerde destek vereceğini söylüyor. Samsung Pay’in beta sürümünü denemek için Samsung’un resmi internet sitesinde yer alan bir formu doldurmak gerekiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS