Samsung yeni bir etkinliğe hazırlanıyor

Samsung yeni bir etkinliğe hazırlanıyor

Samsung her yıl Unpacked isimli bir etkinlik düzenliyor. Bu etkinlikte o yıl piyasaya çıkacak en yeni akıllı telefonunu ve diğer mobil teknolojilerini duyurdu. Firmanın beklenen amiral gemisi Galaxy S7 sıkça gündeme gelirken Unpacked 2016 etkinliğini tarihi de basına sızdı. Samsung Unpacked 2016’nın tarihi haberimizde.

Twitter üzerinden @Ricciolo1 isimli bir kullanıcı tarafından paylaşılan görsele göre Samsung Unpacked 2016 etkinliği 21 Şubat tarihinde düzenlenecek. Bu tarih aynı zamanda Barcelona’da düzenlenecek olan MWC 2016’dan tam bir gün önce. Barcelona’da 22-25 Şubat tarihleri arasında MWC 2016 etkinliği düzenlecek.


Samsung Unpacked 2016 etkinliğinde firmanın yeni amiral gemileri Galaxy S7 ve Galaxy S7 modellerinin duyurulması bekleniyor. Modellerin ilk lansmanı, fiyatı ve teknik özellikleri bu etkinlikte karşımıza çıkacak. Yani Unpacked 2016 etkinliğinde Galaxy S7 modeli tanıtılacak. Bununla birlikte Samsung’un diğer yeni mobil ürünlerinin tanıtılmasını da bekleyebiliriz.


Etkinliğe ilişkin olarak Samsung tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmadı ve davetiyeler dağıtılmadı. Ancak iddia edilen tarih, MWC 2016’yı düşündüğümüzde oldukça mantıklı. 2016 yılının ilk bombası büyük bir ihtimalle Galaxy S7 olacak.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS