Sektörün ilk mini iş istasyonu

Sektörün ilk mini iş istasyonu

HP , Autodesk University’de dünyanın, CAD ve hesaplama hassasiyetine sahip diğer alanlarda kullanım için tasarlanan ilk mini iş istasyonunu tanıttı.

Şık tasarımlı yeni HP Z2 mini çığır açan seviyede güç ve çok yönlülüğü yalnızca 5,8 cm yüksekliğinde ve geleneksel, kurumsal seviyede bir kasadan yüzde 90 oranında daha küçük bir formatta sunuyor .


HP, Z2 Mini ile üstün performans, zarafet ve verimliliği bir arada sunan yeni bir iş istasyonu kategorisi oluşturarak bu alandaki liderliğini genişletiyor. HP Z iş istasyonu ürünleri, eksiksiz performanslı bir iş istasyonu talep eden müşteriler için bir endüstri standardı halini almış durumda. HP Z240 SFF iş istasyonunun başarısını temel alan HP Z2 Mini iş istasyonu, halihazırda piyasada bulunan tüm ticari mini PC’lerden iki kat daha güçlü ve altı adet görüntüleyiciyi destekleme kapasitesine sahip. HP Z2 Mini, akustik, performans ve görev kritik güvenilirlikten fedakarlık yapmak istemeyen, bununla birlikte daha küçük donanımlara ihtiyaç duyan milyonlarca CAD kullanıcısı için tasarlanmış bulunuyor.

Bir fincan espressodan daha kısa boylu, yeni HP Z2 Mini iş istasyonu, son teknolojili elektroniklerden ev ve ofis binalarına kadar her şeyin tasarlanması için ideal bir araç olarak öne çıkıyor. İş istasyonunun özellikleri arasında yeni nesil Intel  Xeon işlemciler , NVIDIA profesyonel ekran kartı ve büyük dosyaları hızlı bir şekilde işleyebilen HP Z Turbo Drive teknolojisi yer alıyor.


HP Z2 Mini geleceğin çalışma alanları için tasarlandı


Çalışma alanları her geçen gün alan verimliliğine daha da fazla yoğunlaşırken, HP Z2 Mini gibi küçük iş istasyonları kurumlara büyük avantajlar sağlıyor. HP Z2 Mini’nin olağanüstü seviyede kompakt biçimi, günümüz PC’lerinden ziyade geleceğin süper bilgisayarlarını çağrıştırıyor. Sekizgen biçimli HP Z2 Mini, HP’nin 35 yıllık iş istasyonu geçmişindeki en benzersiz tasarıma sahip ürün olmanın yanında, her yönüyle HP Z’nin DNA’sını yansıtıyor. Bu özelliklere 368.000 saatlik kalite testi ve kapsamlı ISV sertifikasyonu da dahil.Ultra kompakt ve estetik açıdan çarpıcı iş istasyonu kullanıcılara masa üstü/altı, HP Z görüntüleyici arkası ya da duvarda olmak üzere çeşitli kurulum seçenekleri sunuyor.   HP mühendisleri, özel tasarımlı fanlar ve soğutma sistemiyle fısıldama yüksekliğinde akustik çalışmayı elde ederken (Kurumsal seviyeli bir HP mini PC’ye kıyasla yüzde 63 oranında daha sessiz) görev kritik güvenilirliğe ihtiyaç duyan müşterilere de hitap ediyor. 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS