Son Dakika

Sınırsız bir VPN uygulaması

A A

02.05.2016 - 15:00 Son Güncelleme:

Google Chrome tarayıcısına tam VPN desteği bilindik, güvenilir ve tamamen ücretsiz uygulama; efsanevi bir yazılım devinden geliyor.

Sınırsız bir VPN uygulaması

PC ve VPN uygulaması denilince aklınıza gelen ilk isim nedir? Belki BetterNet, belki CyberGhost. Lakin ezici çoğunluğun aklında HotSpot Shield bulunduğundan eminiz.

HotSpot Shield’in, Play Store’dan indirilen uygulamasına ciddi dopingler geldi. HotSpot Shield, kısa süre önce bulunan zaaflarını taşımıyor. Tamamen ücretsiz, sınırsız veri kullanımı ve gelişmiş güvenlik yetenekleri… Asıl bomba ise şirketin yeni mahremiyet politikası. Hotspot Shield, bundan böyle kesinlikle, kişisel verileri (girilen siteler, kullanılan e-posta hesapları vb.) toplamayacak ve yüzde yüz mahremiyet sağlanacak.

Bunlar yeni haberler… Şimdi eski adetlerden bahsedelim: Hotspot Shield, Google Chrome’a bir eklenti yükleyerek, VPN becerilerinden yüzde yüz verimli kullanım elde edecek.

Dell, PC dünyasını zirveye taşıyacak

Yazılımın tek zaafı ise çok kısa süre için “reklamsız” olması. Bu da kabul edilebilir, zira pek az firma, bedavaya, bu kadar fazla fırsat sunuyor.

​Hotspot Shield VPN for Google Chrome