Skype, Android Wear için güncellendi

Skype, Android Wear için güncellendi

Skype, Android Wear desteğine kavuştu. Apple Watch isimli akıllı saati uzun süredir destekleyen Skype, artık benzer özelliklere Android Wear sürümünde de sahip.

Motorola Moto 360, Huawei Watch, LG Watch Urbane ve Asus ZenWatch modellerinden birine sahipseniz, Skype’ı akıllı saatinizde hemen deneyebilirsiniz. Bunlar dışındaki modellerde uygulama şimdilik bulunmuyor. Ancak artık piyasaya çıkacak tüm yeni Android akıllı saatlerde Skype uygulamasına yer verilecek.


Yeni güncelleme ile birlikte artık Android Wear’lı akıllı saatiniz üzerinden Skype aramaları yapabileceksiniz. Aramalar, telefonunuz üzerinden yapılacak ancak kontrolü akıllı saat üzerinden gerçekleştirilebilecek ve eller serbest modu kullanılabilecek. Ancak tabii ki saatiniz ve telefonunuz Bluetooth ile bağlı değilse bu özellikten faydalanamazsınız. Skype üzerinden gelen mesajları saat üzerinden okumak mümkün olacak. Eğer cevap vermek isterseniz, önceden kaydedilen hazır cevapları kullanabilir veya Google Now özelliği ile sesli dikte ile sesinizin yazıya dönüşmesini sağlayabilirsiniz. Skype Android Wear uygulaması Emoji klavyesini de destekliyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS