Snapchat’e yeni yüzler ve efektler eklendi

Snapchat’e yeni yüzler ve efektler eklendi

Son dönemlerde oldukça popülerleşen Snapchat uygulaması, kısa süre önce güncellendi.

Gönderdiğiniz mesajların sadece bir kere görüntülendiği Snapchate artık para ödeyerek mesajları tekrar görüntülemeyi satın alabiliyorsunuz. Mesajı 3 kez tekrar görüntülemek 0.99 Dolar, 10 kez tekrar görüntülemek 2.99 Dolar, 20 kez tekrar izlemek ise 4.99 Dolar olarak ücretlendiriliyor. Hangi mesajın tekrar izlemek istediğiniz farketmiyor.


Bunun yanı sıra yukarıdaki ekran alıntısından da görebileceğiniz üzere Snapchat’e yeni yüzler eklendi. Bu yüzler iOS ve Android cihazlarda kullanılabiliyor ancak tüm Android cihazlarda kullanılamıyor. Örneğin Xpeira Z3 modelinde kullanılırken, Xperia Z2 modelinde kullanılamıyor. Ancak iOS cihazlarda böyle bir sorun yok.


Snapchat’te ön kamerayı açıp yüzünüzü görüntülerken yüzünüe dokunup kısa bir süre basılı tutarsanız seçebileceğiniz efektler karşınıza çıkıyor. Kısa süre içerisinde Snapchat uygulaması yüzünüzü algılıyor ve uygulayabileceğiniz efektleri karşınıza çıkarıyor. Bu efektlere yenileri de ekleniyor. Dilerseniz bu efektlerle fotoğraf çekebiliyor, dilerseniz ise video çekebiliyorsunuz. Efektler, kaşlarınızı havaya kaldırmanız veya ağzınızı açmanız ile devreye giriyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS