Sony akıllı telefon konusunda pes etmiyor

Sony akıllı telefon konusunda pes etmiyor

Sony akıllı telefon konusunda pes etmiyor

Sony bu seneki tüm akıllı telefonlarını tanıttığı düşünülerken Geekbench’te firmanın başka bir telefonu ortaya çıktı. Görünen o ki şirket bu sene son bir telefon daha çıkarmayı hedefliyor. Bu çıkaracağını yeni cihazın bazı özellikleri de ortaya çıkmış oldu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Liste, yalnızca cihazın yonga setini değil, aynı zamanda RAM kapasitesini de ortaya koyuyor. Aynı zamanda, yazılım hakkında da bazı bilgiler ortaya çıkmış oldu. XQ-DS99 model numarasına sahip akıllı telefon Geekbench’te ortaya çıktı . Listeye göre, telefon bir MediaTek Dimensity 8000 SoC tarafından desteklenecek.

Ayrıca, cijaz 12GB RAM ile gelecek. Başka bellek varyantlarının da olabileceğine inanıyoruz. Son olarak, Android 12’yi başlatacak.

Ne yazık ki, bu gizemli Sony cihazı hakkında sahip olduğumuz tüm bilgiler bu kadar. Her neyse, önümüzdeki günlerde bu telefon hakkında daha fazla bilgi edinmek için sabırsızlanıyoruz.

Çipe göre, yakında çıkacak olan Sony XQ-DS99, Xperia 5 IV ve Xperia 10 IV arasına yerleştirilebilir . Daha basit bir deyişle, üst orta sınıf bir akıllı telefon olabilir.

Şirketin artık akıllı telefonları için sayısal adlar kullandığından (Ace hariç), çıkaracağı bu yeni telefon da buna benzer birey olabilir. Eğer yeni bir serinin parçası olacaksa muhtemelen 1, 5 ve 10’dan farklı olarak da anılacaktır. Ancak şu anda bundan emin değiliz.