Sony PlayStation 5 çıkmayabilir

Sony PlayStation 5 çıkmayabilir

Sony, PlayStation 5 fikrinden tamamen vazgeçebilir. Bunun yerine çok yakında çıkacak PlayStation 4K gibi küçük geliştirmelere sahip yeni versiyonlar çıkabilir.

Bildiğiniz gibi Sony çok yakında yeni bir PlayStation modeli satışa çıkarmaya hazırlanıyor. Ancak bu yeni model yeni nesil bir konsol değil, sadece PlayStation 4’ün daha gelişmiş versiyonu. PlayStation 4.5 veya PlayStation 4K olarak bilinen bu yenilenmiş versiyon, daha iyi teknik özellikler ve daha yüksek çözünürlük desteği sunacak. Bu gelişmiş versiyon, PlayStation’ın geleceği için önemli bir adım olarak görülüyor. Çünkü Sony’nin bu hamlesi yeni bir stratejinin göstergesi olabilir.


Sony’ye yakın kaynaklardan gelen yeni bilgiler, Sony’nin PlayStation 5’in ne zaman çıkacağına değil çıkıp çıkmayacağına karar verme aşamasında olduğunu gösteriyor. Yani PlayStation 5 fikrinden tamamen vazgeçilebilir.


Robotlar tehlike arz etmiyor


Bunun yerine PlayStation 4K’da olduğu gibi ufak geliştirmeler ile gelen yeni konsollar satışa çıkma yolu seçilebilir. Şirketin bu noktada karar vermesi gereken nokta, her yıl ufak geliştirmelere sahip yeni versiyonlar çıkarmanın mı, yoksa her 4-5 yılda bir yeni nesil bir konsol çıkarmanın mı daha kârlı olacağı.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS