Sony Xperia PP10 ortaya çıktı

Sony Xperia PP10 ortaya çıktı

Barselona’da başlayan MWC 2016 etkinliği kapsamında şimdiden Galaxy S7 ve LG G5 gibi önemli amiral gemileri duyuruldu. Şimdi ise Sony için sızıntıların popüler ismi, Xperia PP10 isimli yeni bir modele dikkat çekti.

Twitter üzerinden teknoloji dünyasına dair sızıntılar paylaşan Evan Blass yani “@evleaks” yeni bir görsel paylaştı. Bu görselde fırçalanmış metal gövdeli ve gri renkli bir telefon dikkat çekiyor. Evan Blass, bu telefonun Xperia PP10 olarak anıldığını iddia ediyor. Telefonun kod adının mı yoksa piyasaya çıkacağı adının mı “PP10” olacağı bilinmiyor. Ancak bu isimlendirme Sony’nin şimdiye kadar duyurduğu telefonlara pek yakın değil.


Sony henüz MWC 2016’da kendi etkinliğini düzenlemedi ancak kısa bir süre sonra Sony, basın mensupları ile bir araya gelecek. Böyle bir modele dair şimdiye kadar herhangi bir detay paylaşılmamıştı. Firmadan Snapdragon 820’den güç alan yeni bir amiral gemisi bekleyenler var.


İşte Sony'nin yeni Xperia'ları


Diğer yandan Xperia Z5 ailesi IFA 2015’te duyurulduğu için böyle bir amiral gemisinin duyurulmayacağını savunan kullanıcılar da var. Kısa bir süre daha beklemek gerekiyor ardından Sony’nin MWC 2016 hamlesini göreceğiz. Twitter üzerinden paylaşılan o gizemli telefonun görselini aşağıda bulabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS