Spermini bağışla iPhone 6s’i kap

Spermini bağışla iPhone 6s’i kap

Çin’den son dönemlerde iki adet talihsiz haber gelmişti. Böbreğini satılığa çıkararak iPhone almak isteyen gençlerden sonra Ranji Hastanesi oldukça farklı bir kampanya ile karşımızda.

Yayınlanan broşürlerde Sperm donörü olan vatandaşların yeterli miktarda bağış yaptıktan iPhone 6s sahibi olabileceği veya iPhone 6s’in fiyatı kadar bir rakamı nakit olarak alabilecekleri söylendi.


Android 6’nın yeni özellikleri


Sperm bağışlayarak alınacak olan para, bağışlanan sperm miktarına göre değişiyor. WeChat isimli mesajlaşma uygulaması üzerinden de paylaşılan bu reklamda 40 ml sperm bağışlayan kişilere 6000 Yuan yani yaklaşık 942 Dolar ödeneceği söyleniyor. 40 ml spermi 6 aylık zaman zarfında farklı seanslarda bağışlamanın mümkün olduğu belirtiliyor. Ancak 40 ml’yi tamamlamak gerekmiyor. Çünkü 16 GB iPhone 6s’in fiyatı 649 Dolar. Bu bağış programından istenildiği zaman çıkılabiliyor.


Böyle bir kampanya düzenlenmesinin sebebi insanlar sperm bağışlamaya teşvik etmek. Çünkü Çin’de sperm bağışlama konusunda geleneksel bazı tabular var. Bağışlanan spermlerin tıbbi araştırmalar için mi yoksa sperm bankaları için mi kullanılacağı bilinmiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS