Spigen’den nostaljik dokunuş!

Spigen’den nostaljik dokunuş!

Apple’ın 1998 yılında satışa sunduğu iMac G3 modelinden ilham alınarak geliştirilen Classic C1 kılıflar, tasarımları ve renkleri ile dikkat çekiyor.

Ünlü telefon aksesuarı üreticisi Spigen, iPhone X için yeni kılıflarını tanıttı. Apple’ın ikonikleşmiş iMac G3 modelinden ilham alınarak geliştirilen bu kılıflar, nostalji severlerin çok hoşuna gidecek.

Apple ve Samsung için çıkardığı aksesuarlar ile bilinen ve ülkemizde de resmi olarak hizmet veren Spigen, iPhone X sahiplerinin çok hoşuna gideceği yeni kılıflarını duyurdu. Classic C1 ismini taşıyan ve Indiegogo’da bağış kampanyası ile satışa sunulan bu kılıflar, sizlere nostaljik anlar yaşatacak.

Bondi Blue, Sage, Snow, Ruby ve Graphite renk seçeneklerine sahip olan bu kılıflar 25 dolar gibi oldukça uygun fiyata Spigen’in geliştirdiği Air Cushion ve Dual Layered koruma teknolojilerine sahip olan bu kılıflar, iPhone X’a yepyeni görünüm kazandırmanın yanında, düşürmelere karşı tam koruma sağlıyor.

Spigen

Ön sipariş sürecinde olan Classic C1 for iPhone X kılıflarını buradan satın alabilirsiniz. Bu kılıfların sınırlı bir sayıda üretildiğini, daha sonra satın almak istediğinizde bulamama ihtimalinin çok yüksek olduğunu belirtelim.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS