Star Wars Jedi Fallen Order 2 için ilk sinyaller verildi

Star Wars Jedi Fallen Order 2 için ilk sinyaller verildi

Electronic Arts ve Respawn Entertainment işbirliğiyle geliştirilen Star Wars Jedi Fallen Order kısa süre önce PC, PlayStation 4 ve Xbox One için raflardaki yerini almıştı. Oyun gerek hikaye anlatımı, gerek oynanış dinamikleri, gerekse de atmosferiyle Star Wars fanlarından tam not almayı başarmıştı. Nitekim bu başarı oyunun satış rakamlarına da yansıdı.

Fallen Order satışlarının beklenenden de iyi olması, yapımcı stüdyonun devam oyunu üzerinde ciddi anlamda düşünmesine zemin hazırladı. Respawn Entertainment’in önemli isimlerindne biri olan Charlie Houser geçtiğimiz gün Star Wars Jedi Fallen Order 2 hakkında ilk sinyalleri verdi.


Houser konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi; “ Star Wars Fallen Order konusunda oyun severlerin ne düşündüğünü gördük. Ben oyunun devamının gelmesinden yanayım.”


Houser, Respawn Entertainment’in strateji direktörü olarak görev yapıyor. Yani stüdyonun gelecek planları üzerinde etkin bir role sahip.


Herşeyi bir kenara bırakırsak, Electronic Arts’ın da devam oyunu konusunda ısrarcı olacağını söyleyebiliriz. Çünkü EA başarılı olan yapımları rafa kaldırmayan bir şirket. Başka bir değişle bir oyun para getiriyorsa, EA bu için devamı için elinden geleni yapacaktır.


Muhtemelen SW Jedi Fallen Order 2 duyurusu önümüzdeki E3 fuarında gelebilir. Yine de bekleyip göreceğiz.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS