Star Wars The Rise of Skywalker için ilk incelemeler yayınlandı

Star Wars The Rise of Skywalker için ilk incelemeler yayınlandı

Sinema tarihinin kült serilerinden biri olan Star Wars, Disney’in LucasArts’ı satın almasıyla birlikte el değiştirmişti. Böylesine bir markayı bünyesine dahil eden Disney’in ilk işi yeni bir üçleme başlatmak oldu.

2015 yılında yeni üçlemenin ilk filmi olan Star Wars Force Awakens vizyona girdi. Film genel anlamda beklentilerin gerisinde kalsa da son sahneleriyle umut vaat etmişti.


2017 yılında gösterime giren üçlemenin 2. filmi The Last Jedi ise tam anlamıyla hayal kırıklığıydı. Serinin fanları filmi adeta eleştiri yağmuruna tutmuştu. The Last Jedi ile Disney’in Star Wars evreninin en kötü filmine imza attığı pek çok otorite tarafından kabul görmüştü.


The Last Jedi’ın ardından Disney’in nasıl bir final yapacağı merak konusuydu. Nitekim vizyona girmesine sayılı saatler kala Star Wars The Rise of Skywalker ile ilgili ilk yorumlar da geldi.


Filmi önceden izleme fırsatı bulanlar serinin yeni üyesini ağır bir dille eleştirdiler. The Rise of Skywalker için yapılan genel yorum ise The Last Jedi’ydan iyi bir film olmasına karşın serinin en kötü 3 filminden biri olduğu yönünde.


Sonuç olarak The Rise of the Skywalker da seyircilerin beklentilerini karşılayamayacak gibi görünüyor. Bakalım film gişede nasıl bir başarı elde edecek. Bekleyip göreceğiz.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS