StarCraft Remastered geliyor

StarCraft Remastered geliyor

Dünyanın en çok oynanan gerçek zamanlı strateji oyunlarından olan StarCraft Remastered versiyonuyla HD olarak geliyor. Serinin tutkunları yeni versiyon için ne kadar bekleyecek?

Apple kırmızı iPhone'a Çin'de neden 'kırmızı' demiyor?


Blizzard’ın 1998 yılında piyasaya sürdüğü StarCraft oyun dünyasında çok büyük etkileri olan bir yapım. Gerçek zamanlı strateji oyunlarına yeni bir standart getirmesinin yanında günümüzde artık iyice popüler olan e-sporun temelini de attığı söylenebilir. İşte bu efsane StarCraft Remastered olarak geri dönüyor.


StarCraft II ile seri devam etse de oyuncuların gönlünde ilk StarCraft’ın yeri ayrı. Bunun farkında olan Blizzard da serinin tutkunlarına bir güzellik yaparak StarCraft’ı yenilenmiş haliyle oyunculara sunacak.Güney Kore’de düzenlenen I


StarCraft: Remastered, eski adı Battle.net olan Blizzard App üzerinden oynanabilecek. Böylece oyuncular internet üzerinden kendilerine kolaylıkla rakip bulabilecek.


Blizzard, yeni versiyonda oynanış mekaniklerine dokunmadıklarını her şeyin oyuncuların bildiği şekilde devam ettiğini de açıkladı. Sadece tek kişilik hikaye modunda bazı yenilikler olduğu belirtildi.


Yaz aylarında piyasaya çıkması beklenen StarCraft: Remastered’ın fiyatı ise henüz açıklanmadı. Eski versiyon ise bu ay sonunda ücretsiz olarak indirilebilecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS