Steam yaz indirimleri nihayet başladı

Steam yaz indirimleri nihayet başladı

Adından sıkça söz ettiren ve bizim de yaptığımız haber kapsamında sizlere ulaştırdığımız indirimler, nihayet oyun severler için ilk startını aldı.

Temmuz ayı ortalarına kadar sürecek olan indirimler kapsamında, bir çok oyun, oyuncularla buluşma fırsatı yakalayacak. Steam’ in yaz indirimleri doğrultusunda hemen hemen tüm oyunlarda çok ciddi indirimlerden söz etmek mümkünken, bazı oyunlar 1 TL-5TL arası satış fiyatlarıyla dudak uçuklatmaya başladı bile.


Yaptığımız haber kapsamında yine sizlere ulaştırdığımız Counter Strike Global Offensive satış fiyatı da 24 TL olarak belirlendi. Yüzde yirmi oranında indirime kavuşan Counter Strike, bu yaz oyuncuları yine sevindirecek gibi duruyor. Hali hazırda bir çok indirime uğrayan oyunlar arasında yerini alan bir diğer oyun ise Rocket League. Rocket League de kavuştuğu indirim ile beraber oyun severlerin beğenisini toplamayı başardı.


23 Haziran 2016 itibariyle başlayan indirimler kapsamında, tüm oyun severler Temmuz ayı ortalarına kadar indirimli fiyatlardan oyunları satın alabilecekler. Ayrıca bazı oyun modları ve bu oyun modları üzerindeki kullanıcı odaklı değişiklikler de Steam üzerinde yaz indirimleri kapsamında yerini çoktan almış durumda. Steam yaz indirimlerini bekleyen ve oyun satın almak isteyen ziyaretçilerimiz için sevindirici haberi ulaştırdığımız bu bilgilendirme kapsamında, vakti iyi değerlendirerek sahip olmak istedikleri oyunları bir an önce satın almalarını önermekteyiz. Kısa bir süre için geçerli olacak Steam yaz indirimleri, indirim tarihlerini kaçıran oyun severler için hüsranla sonuçlanabilir.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS