Steve Jobs’a ağır suçlama

Steve Jobs’a ağır suçlama

Apple’da daha önce Proje Müdürlüğü yapan Erin Caton isimli kadın bir çalışan, Jobs’un yalnızca inanılmaz derecede zorlu olduğunu değil, aynı zamanda elemanlarına değer vermeyen ve kendi hataları için başkalarını suçlayan büyük bir baş belası olduğunu da dile getirdi.

2013 yılında yayınladığı bir yazısında, Jobs’lu Apple’da çalışırken kendisiyle ilgili iki hatırası olduğunu yazan Caton, ilkinin öğle yemeği için sıra beklediği sırada bir adamın önüne geçmesi şeklinde olduğunu ifade etti.


Caton, iş arkadaşına dönüp bu saygısız kişinin kim olduğunu sorduğunda, Jobs’un kendisi olduğunu öğrendiğini anlattı. Eski bir Apple çalışanı, Steve Jobs’un yönetimindeki Apple’da çalışmanın nasıl olduğunu ortaya çıkardı.


Eski çalışan, büyük baş belası” olarak nitelendirdiği Jobs’un, elemanlarını aşırı çalıştıran zorlu bir Patron olduğunu söyledi.


Angelina Jolie'nin elini öpüp başına koyunca...


Eski çalışan Caton ikinci hatırasının ise çok daha kötü olduğunu söyledi. Apple’ın iCloud’dan önceki bulut sistemi MobileMe’nin Proje Müdürlüğünü yapan Caton, bu sistemin piyasaya sürülmesine doğru yaşadıklarını anlattı.


Caton, başlangıcı felaket olan MobileMe üzerinde çalışan bütün ekibin sistemin henüz hazır olmadığını ve bunun olacağını söylediğini, Yönetime de bu durumu bildirdiğini belirterek Jobs’un yine de projenin zamanında piyasaya sürülmesini talep ettiğini söyledi. 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS