hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Steve ve Alex kadroya girdi

  Steve ve Alex kadroya girdi
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Minecraft’ın popüler karakterleri olan Steve ve Alex Super Smash Bros. Ultimate kadrosuna katıldı. İşte DLC’nin tüm detayları.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  14 Ekim’de dünya çapında bir fenomen olan Minecraft, Nintendo Switch için Super Smash Bros. Ultimate‘daki sürekli genişleyen oynanabilir dövüşçü kadrosuna katılmaları için en iyi dikdörtgen kahramanlarından ikisini gönderiyor. Steve ve Alex, oyuna eklenen yedinci DLC savaşçıları olacak.

  Super Smash Bros.’un yaratıcısı Masahiro Sakurai tarafından sunulan bir videoda, kutu şeklindeki yeni dövüşçüleri detaylandırarak, aletler yapmak.için malzemeleri toplamak ve bloklar inşa etmek için aşamaları kazmayı içeren türünün tek örneği hareket setini ayrıntılı bir şekilde anlattı.

  Bu yeni dövüşçüyü seçerken oyuncular, her biri üç renk varyasyonuna sahip Steve veya Alex görünümü arasından seçim yapabilecekler. Ek olarak, oyuncular oynarken Minecraft’tan Zombie veya Enderman karakterleri gibi görünmeyi de seçebilirler. Bu karakterlerin her biri farklı görünseler de aynı hamlelere sahip olacak.

  DLC hakkında bilgiler

  • Temel Bilgiler: Minecraft’ta olduğu gibi, oyuncular bir kılıç, balta veya kazmayı art arda sallarken saldırı düğmesini basılı tutabilir. Bu saldırıların menzili kısa, ancak geniş kapsamlı. Bu araçlar ayrıca Super Smash Bros. serisinde yeni olan yetenekler için de kullanılabilir: Mine, Craft ve Create Block.

  • Maden: Steve ve Alex, savaşırken materyalleri çıkarmak için her bir aşamadaki zemini veya duvarları kazmak için aletlerini kullanabilirler. Bulunan malzemeler – toprak, tahta, taş, demir, altın ve elmas – Steve ve Alex’in kazdığı yüzeyin türüne bağlı olacaktır. Örneğin, Kongo Ormanı’nın ağaçlarını kazarak oyuncular bol miktarda odun bulurken, Corneria sahnesinde demir keşfedilebilir.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  • Zanaat: Madencilikten sonra, oyuncular topladıkları malzemeleri kullanarak zanaat yapabilirler. Steve ve Alex’in araçları sınırlı dayanıklılığa sahiptir ve kırılabilir, bu nedenle savaş alanında bir avantaj sağlamak için yeni araçlar.oluşturmak çok önemlidir. Oyuncular, sahnede görünecek olan bir üretim masasının önünde durarak, bu aletleri yapmak için malzemeleri kullanabilirler.

  • Blok Oluştur: Steve ve Alex’in kullanabileceği başka bir hareket Blok Oluştur’dur. Oyuncular bu yeteneği etkinleştirerek bir blok oluşturacaklar. Bu bloklar istiflenebilir ve stratejik olarak savunma manevraları olarak yerleştirilebilir. Bloklar ayrıca zanaatkarlık gibi malzemeler kullanır, bu nedenle oyuncuların malzeme tedariklerini.sürdürmek için madencilik yapmaya devam etmeleri gerekecektir.

  • Final Smash: Final Smash: Steve ve Alex’in patlayıcı Final Smash’i House of Boom olarak adlandırılır. Smash Ball’u yok ettikten sonra oyuncular, rakipleri House of Boom’a uçan dev bir piston çağıracaklar. Oradan, Minecraft’tan ikonik Creeper’lar büyük hasar vererek bir patlama başlatacak.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  • Minecraft World: Bu Fighters Pass Vol. 2 paketi, orijinal Minecraft oyunundan esinlenen altı farklı alandan oluşan Minecraft Dünyasıdır. Yok edilebilir alanlar her maç için rastgele değişir. Oyuncular, bu sahnede savaşırken, geceleri oyuncuları.korkutmak için ortaya çıkan zombiler ve iskeletlerle bir gündüz ve gece döngüsü yaşayacaklar.

  • Music Tracks: Minecraft’taki müziğin, yaratıcılığa ve yapıya ilham vermek için rahatlatıcı ve rahatlatıcı olması amaçlandığından, Super Smash Bros. Ultimate için seçilen yeni müzik parçaları Minecraft Earth ve Minecraft Dungeons gibi.Minecraft serisindeki daha aksiyon dolu oyunlardan geliyor.

  Steve ve Alex ile ilgili ayrıntılarla dolu minecart’a ek olarak, videoda Super Smash Bros. Ultimate hakkında yeni bir oyun içi Mii Fighter kostümlerinin ve yeni amiibo figürlerinin ortaya çıkması da dahil olmak üzere bazı ek haberler yayınlandı.

  Bomberman, Creeper, Pig, Diamond Armor, Gil ve Travis Touchdown da dahil olmak üzere Mii Fighter kostümleri 14 Ekim’de satışa sunulurken, üç yeni amiibo figürü de.(Banjo & Kazooie, Byleth ve Terry Bogard) üretimde olacak ve 2021’de piyasaya çıkması planlanıyor.

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow