Super Mario Run için önemli güncelleme

Super Mario Run için önemli güncelleme

Nintendo’nun mobil platformlardaki ilk oyunu olma özelliğini taşıyan Super Mario Run önemli bir güncelleme aldı.

Outlast 2 inceleme puanları yayınlandı


Nintendo geçtiğimiz sene sonunda Super Mario Run’ı iOS için satışa sunmuştu. İlk üç bölümün ücretsiz olarak oynanabildiği yapımın tam versiyonunu satın almak isteyenler 10 dolar (ülkemizde 24TL) gibi bir ücreti gözden çıkarmak zorundaydı. Kısa bir süre önce Android platformu için de yayınlanan Super Mario Run önemli bir güncelleme aldı.


Super Mario Run oynayanların da bileceği üzere oyun içerisinde iki farklı mod barındırıyor. Bu modlardan “Tour” oyunun hikaye modunu temsil ederken “Rally” isimli mod ise diğer oyuncularla yarışabildiğimiz bir oynanışı bizlere sunuyor.


Rally isimli modda oyuncular Toad toplayarak krallığının nüfusunu arttırabiliyor. Farklı renklerde Toad’lar ile çeşitli bina ve envanterlerin de kilitleri açılabiliyor. Son güncellemeye kadar bir oyuncu yarıştığı Rally modlarında en fazla 9999 Toad sahibi olabiliyordu. Sonrasında yapılan Rally’lerden kazanılan Toad’lar hesaba eklenemiyordu.


Super Mario Run’a gelen güncelleme ile 9999 olan Toad sınırı 99999’a çekildi. Böylece sınıra gelen oyuncular yeniden Toad kazanmaya başlayabilecekler.


Geçtiğimiz gün dağıtılmaya başlanan güncelleme, ülkemizde de yayınlanmış durumda. Oyuna girmeden önce yaklaşık olarak 150 mb boyutunda olan bu güncellemeyi indirmenizi tavsiye ederiz. Ayrıca yayınlanan güncelleme ile bazı yeni figür ve binaların da oyuna eklendiğini hatırlatalım.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS