Telefonunuzu kemerinizden şarj edin

Telefonunuzu kemerinizden şarj edin

Yoğun kullanımda bir günlük pil ömrünü bile sağlayamayan akıllı telefonlar için ilginç bir şarj çözümü geliştirildi. Kickstarter üzerinden duyurulan proje, 50.000 Dolar bağış bekliyor. Henüz kampanyanın sonlanmasına 38 gün olmasına rağmen bu rakamın yarısından fazlası toplanmış durumda. Ion Belt isimli ürün klasik bir kemerden fazlasını sunuyor.

Ion Belt, içerisinde 3000 mAh kapasiteli batarya bulunan bir kemer. Görünüş itibariyle normal boyutlarda bir kemer gibi duran bu ürün, artık patentli bir teknoloji. Üzerindeki LED ışıklar ile kapasite durumunu gösteren kemer, USB 2.0 portu ile Android ve iOS fark etmeden tüm mobil cihazlar için kullanılabiliyor. Şimdilik sadece siyah renk seçeneği olan ürün, S, M ve L gibi evrensel ebat seçeneklerine sahip.


Xperia Z5 Türkiye'de 'Spectre'yle tanıtıldı

Kemer içerisinde depolanan 3000 mAh’lık enerji, birbirinden bağımsız ve tamamen izole edilmiş üç farklı pilden geliyor. Bu sayede ürünün güvenli olduğu iddia ediliyor. Sağlığa herhangi bir zararının olmadığı söylenen ürün, Kickstarter üzerinden 89 Dolara satın alınabiliyor. Teslimat Haziran 2016’da başlayacak. Ürün piyasaya çıktığında 139 Dolar olacak. Yani 89 Dolarlık fiyat sadece Kickstarter’a özel olarak belirlenmiş.Ayrıca kemer ile birlikte alabileceğiniz özel bir kılıf da mevcut. Bu kılıfın fiyatı 25 Dolar olarak belirlenmiş. Özelliği ise kılıfın arkasında yassı bir şarj kablosunun gizlenmiş olması. Bu sayede telefonunuzun uzun şarj kablosunu yanınızda taşımak zorunda kalmıyorsunuz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS