The Lord of the Rings Gollum bir kez daha ertelendi

The Lord of the Rings Gollum bir kez daha ertelendi

The Lord of the Rings Gollum bir kez daha ertelendi

Yüzüklerin Efendisi (The Lord of the Rings) hayranları için 2022 oldukça önemli bir yıl. Çünkü heyecanla beklenen yeni Yüzüklerin Efendisi dizisi The Lord of the Rings: The Rings of Power, bu yıl izleyicilerle buluşacak.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu da yetmezmiş gibi Yüzüklerin Efendisi hayranlarının bu yıl sadece yeni bir diziye değil, yeni bir Yüzüklerin Efendisi oyununa da kavuşması bekleniyordu. Çünkü Yüzüklerin Efendisi evreninde geçen ve Gollum karakterine odaklanan The Lord of the Rings Gollum oyununun 2022’nin eylül ayında çıkacağı açıklanmıştı. Ancak bu planlar suya düştü. Merakla beklenen The Lord of the Rings: Gollum oyunu bir kez daha ertelendi.

Gollum oyununu geliştiren Daedalic Entertainment stüdyosu ve oyunun yayımcısı olan NACON, dün ortak bir açıklama yayınlayarak, The Lord of the Rings Gollum’un 1 Eylül’deki çıkış tarihine yetişmeyeceğini duyurdu.

Yayınlanan açıklamada, Yüzüklerin Efendisi hayranlarına bekledikleri kalitede bir oyun sunabilmek için daha fazla zamana ihtiyaçları olduğunu söyleyen Deadalic Entertainment, bu yüzden oyunu birkaç ay daha ertelemek zorunda kaldıklarını açıkladı. Deadalic Entertainment tarafından yapılan bu açıklama oyunun sadece birkaç aylığına ertelenmiş olduğunu gösterse de şimdilik yeni çıkış tarihi için net bir bilgi paylaşılmadı.

The Lord of the Rings: Gollum, Orta Dünya’da geçen bir stealth, yani gizlilik oyunu olacak. Oyuncular Gollum karakterini kontrol edecek ve Sauron’un karanlık etkisi altındaki bir dünyada hayatta kalmak için gölgeler içinde hareket edecek.