The Witcher 3 ekibinden önemli isimlerle birlikte çalışıyor

The Witcher 3 ekibinden önemli isimlerle birlikte çalışıyor

The Witcher 3 ekibinden önemli isimlerle birlikte çalışıyor

Dying Light 2 oyununun arkasındaki stüdyo olan Techland, bu hafta yeni bir RPG oyununu oyun severlerin beğenisine sundu. Daha önce var olan herhangi bir seri ya da eser ile bağlantılı olmayan, bunun yerine yeni bir IP’nin ilk parçası olarak tanımlanan oyun, etkileyici bir ekibi bir araya getiriyor.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Çünkü oyunun arkasında sadece Techland yok. Techland, oyunun hikayesini şekillendirmeleri için The Witcher 3’ü hazırlayan ekibin önemli isimlerinden Karolina Stachyra ve Arkadiusz Borowik’i işe aldı. Karolina Stachyra ve Arkadiusz Borowik, The Witcher 3’ün hikayesini şekillendiren isimlerin başında geliyor.

Bu yeni oyunun açık dünyada geçen bir RPG yani rol yapma oyunu olacağını duyuran Techland, oyunun ismini ise henüz açıklamadı.

Techland tarafından yayınlanan resim oyun hakkında çok fazla ipucu vermiyor olsa da en azından oyunun bir bölümünün farklı kültürlerden izler taşıyan tropik bir bölgede geçeceğini gösteriyor.

Techland’in henüz ismi bile belli olmayan bu yeni oyununun ilk görselini şu anda paylaşıyor olmasının sebebi ise oyunu duyurup oyun üzerinde çalışacak isimler çekmek. Hatırlayacağınız gibi kısa süre önce Blizzard da yeni hayatta kalma oyunu için benzer bir strateji izlemişti. Yayınladığı bu görselle yeni bir RPG oyunu üzerinde çalıştığını sektöre duyuran Techland, oyun dünyasından başarılı isimlerin bu çağrıya kulak verip kendileriyle çalışmak isteyeceğini umuyor.