hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Torchlight II ücretsiz oldu

  Torchlight II ücretsiz oldu
  expand
  KAYNAKDonanım Günlüğü

  Epic Games Store her hafta ücretsiz oyun serüveni tüm hızıyla devam ediyor. Bu kampanya dahilinde ücretsiz sunulan her oyun ücretsiz olduğu andan itibaren binlerce kişi tarafından indiriliyor.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Epic Games Store Firma bu kampanya ile hem bilinirliğini artırırken hem de kendine bağlamayı başarıyor. Oyun sahipleri tarafından da olumlu karşılanan kampanya bu hafta da bazı oyunlar ücretsiz sunuluyor.

  Bu haftaki oyun ise Torchlight II olacak. Epic Games Store bu hafta için bilindiği üzere The Escapists 2, Lifeless Planet ve Killing Floor 2’i oyunseverlere ücretsiz sunulmuş ve binlerce kişi anında oyunu kütüphanesine indirmişti. Oyuncular bu şekilde sonsuza kadar oyuna sahip olup, herhangi bir ücret ödemiyor.

  Oyunun fiyatı Steam üzerinde 31 TL. Fiyatına bakarak burun kıvırmamalısınız, binlerce kişi tarafından ücretsiz sahip olunacak bu oyun için genel pazara baktığımızda oldukça büyük bir gelişme olduğunu söyleyebiliriz. Öyleki oyunu daha önce oynamadı veya denemedi iseniz eleştirmenler ve oyunseverlerin yorumlarına bakarak oyunun çok kaliteli ve eğlenceli bir yapım olduğunu söyleyebiliriz.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Aksiyon RPG oyunları arasında en çok sevilen oyunlar arasında yer alıyor.

  16 Temmuz Perşembe günü 18.00’den itibaren ücretsiz sunulacak, bu fırsat 23 Temmuz Perşembe gününe kadar sunulacak.

   

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow