hourSON DAKİKA
left-arrowright-arrow
weather
İstanbul
down-arrowup-arrow

  Ücretsiz dağıtacağı oyunlar Reddit üzerinden sızdırıldı

  Ücretsiz dağıtacağı oyunlar Reddit üzerinden sızdırıldı
  expand
  KAYNAKAli Yavuz Şahin

  Oyun şirketleri de her ne kadar kötü günler geçirse de oyunseverler için kampanyalar düzenliyor. Bunlardan biri Epic Games.

  Haberin Devamıadv-arrow
  Haberin Devamıadv-arrow

  Daha önce bazı oyunlarında indirimler gerçekleştirmişti. Aynı zamanda geçtiğimiz hafta GTA 5 ve Civilization VI oyunlarını kullanıcılarına ücretsiz olarak alma imkanı sundu. Milyonlarca kişi tarafından ücretsiz alınan oyundan sonra yeni oyunların da ücretsiz sunulacağı haberleri gelmişti. Bu haberler asılsız çıkmadı ve firmanın bazı oyunlarını daha ücretsiz olarak oyunseverlere sunacağı haberi sızdırıldı. Her hafta ücretsiz oyunun ücretsiz olarak kullanıcılara sunulacağı bildirilirken hangi oyunların ücretsiz olarak sunulacağı Reddit aracılığıyla sızdırıldı.

  Sızdırılan haberde gelecek olan ücretsiz oyun Borderlans The Handsome Colletion olacak. İlk olarak 2015 tarihinde piyasaya sürülen sürümün fiyatı tam olarak 311 TL. Evet, bu fiyata sahip oyun ücretsiz olarak sunulacak. PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Mac OS platformlarında oynanan bu paketin Borderlands 2, bu oyuna ait DLC ve eklentiler ile Borderlands: The Pre-Sequel’de bulunuyor. 28 Mayıs’da Türkiye saati ile 18.00’de kullanıcılara sunulacak olan oyun yine 1 hafta süreyle ücretsiz sunulacak.

  Her hafta 1 oyun kampanyası devam edileceği öğrenildi. Bir sonraki oyun ise yani 4 Haziran’da kullanıcılara ücretsiz sunulacak olan diğer oyun; ARK: Survival Evolded olacak. PlayStation 4, Xbox One, IBM PC Uyumlu, Nintendo Switch, Android, Microsoft Windows, iOS, Linux, Mac OS platformlarında oynanabilen oyunun şuanki fiyatı 77 TL. Bu oyunları indirdiğinizde herhangi bir zaman kısıtlaması olmaksızın kütüphanenizde bulundurduğunu sürece ücretsiz oynayabileceksiniz.

   

  Sıradaki Haberadv-arrow
  Sıradaki Haberadv-arrow