Uygun fiyatta akıllı telefon: Samsung Galaxy M01

Uygun fiyatta akıllı telefon: Samsung Galaxy M01

Koronavirüs salgını ile beraber insanların alım güçlerinde belirgin düşüş var, insanların önemli bir kısmı yeni bir akıllı telefona fazla para vermek istemiyor. Bu aşamada devreye girecek olan telefonlardan biri Samsung Galaxy M01 olacak.

Koronavirüs salgını ile beraber insanların alım güçlerinde belirgin düşüş var, insanların önemli bir kısmı yeni bir akıllı telefona para vermek istemiyor. Hem geleceklerini garanti altında görmüyorlar hem küresel kriz nedeniyle harcama yapmak istemiyorlar. Aktardığınız kısım toplumun çoğunluğunu oluşturan kitle, tabii ki hala bir telefona 10 bin verecek insanlar da var, ancak bu kesimin de azaldığını görmek mümkün.

Akıllı telefon üreticileri sadece telefon üreticileri için değil aslında her sektördeki firma ürünlerinde indirime, daha az maliyetli ürün üretimine en azından insanların satın alabilecek fiyatlarda ek ürünler piyasaya sürmeye başladı. Bu hamleler tabii ki çok mantıklı olmakla beraber insanlanların ihtiyaçlarını makul fiyatlarda karşılayabilmesini sağlıyor.

Bu hamlelerden biri de Samsung’dan geliyor. Aslında zaten daha önce planlanan çalışma, coronavirüs salgını ile gerileyen ekonomide insanların işine yarayacak bir hamle. Çıkaracakları yeni telefon Samsung Galaxy M01 120 dolar satış fiyatı ile piyasaya sürülecek. Hindistan’da tanıtılan cihazın siyah, mavi ve kırmızı olmak üzere 3 farklı renk seçeneği olacak. Türkiye’de ne zaman satışa çıkacağı ise şu an için belirsiz.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS