Uyumluluk listesine 3 oyun eklendi

Uyumluluk listesine 3 oyun eklendi

Microsoft’un yeni nesi oyun konsolu Xbox One, geçtiğimiz aylarda yapılan duyuru ile Xbox 360 oyunlarını da çalıştıracağını duyurdu. Eski oyunların tamamen farklı bir mimariye sahip konsolda çalışabilmesi için özel uyarlama işlemlerinin gerektiği sisteme yeni 3 oyun daha ekleniyor.

Microsoftûn çıkışında büyük bir hüsrana uğradığı ve rakibi karşısında büyük zorluklar yaşadığı oyun konsolu oyun desteği almaya devam ediyor. Xbox One kötü bir çıkış yapmasına rağmen özellikle 2016 yılında büyük bir yükselişe geçmiş ve rakibinin karşısınd dimdik durmayı başarmıştı. ‘S’ versiyonu daha küçük bir kasaya sahip olan cihaz yeni sürümüyle oldukça şık bir görünüme kavuşmuştu.Dün yayınladığımız haberde Xbox Live üyelerine verdiği ücretsiz oyunları duyurduğumuz firma bugün de yeni bir duyuru yaptı.  Xbox 360 oyunlarının Xbox One’da çalışmasını sağlayan geriye uyumluluk listesinde yapılan duyuru pek çok kullanıcının ilgisini çekti.


Geriye uyumluluk listesine gelen yeni 3 oyun ise Raymen Legends, Pure ve Burnout Paradide. Raymen Legends ve Pure oyunları şu anda yeni nesil oyun konsollunun kullanıcıları tarafından erişilebilirken büyük beğeni kazanmış bir yarış oyunu olan Burnout Paradise aralık ayında kullanıcılarla buluşacak.


 


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS