Son Dakika

Warhammer 40,000: Dawn of War 3’ten ilk görseller!

A A

22.05.2016 - 13:00 Son Güncelleme:

Fantastik ögeler ve bilim kurguyu tek potada eritmeyi başaran Warhammer evreni, Warhammer 40,000: Dawn of War 3 ile genişliyor. Oyuna ait ilk ekran görselleri de yayınlandı.

Warhammer 40,000: Dawn of War 3’ten ilk görseller!

Relic Entertainment’ın ismini 1997 yılında PC platformunda satışa sunduğu Homeworld ile duyduk. Gerçek zamanlı strateji türündeki oyun, galaktik bir imparatorluk kurmanıza olanak tanıyordu. Homeworld öyle beğenildi ki; 2015 yılında da “Remake” olarak, tekrar oyun müdavimleri ile buluştu.

Yine de Relic Entertainment’ı, oyun dünyasının en köklü firmaları arasına koyan 2004’de satışa sunulan Warhammer 40,000 Dawn of War idi. Zaten bu başarıdan sonra Relic Entertainment, Sega tarafından satın alındı. Warhammer serisi ise dünya çapında ün ve beğeni kazandı ve milyonlarca oyunseverin gönlünde yer buldu.

Serinin üçüncü halkası, sonbahar aylarında raflardaki yerini alacak. Relic Entertainment, oyuna ait bazı ekran görüntülerini, resmi sitesinden paylaştı. Görsellerde Space Marine ve Eldar ırklarını öne çıkaran görseller bulunsa da; Demon ve Orc’lar da yapımın kötü ırkı kontenjanını işgal ediyor.

Gerçek zamanlı strateji  oyunu Ekim veya Kasım ayında, sadece PC için satışa sunulacak.