Watch 3 Pro hakkında oldukça önemli bir açıklama yaptı

Watch 3 Pro hakkında oldukça önemli bir açıklama yaptı

Watch 3 Pro hakkında oldukça önemli bir açıklama yaptı

Realme, akıllı telefon dünyasındaki başarısını akıllı saatler konusunda da sürdürmekte kararlı. Bu konuda yakın zamanda tanıtacağı Realme Watch 3 Pro modeline fazlasıyla güvenen Çinli teknoloji şirketi, bu cihaza ilişkin oldukça önemli bir bilgiyi daha paylaştı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Geçtiğimiz gün yapılan açıklamada, Realme Watch 3 Pro modelinin bundan sonra IPS ekran yerine AMOLED ekranla satışa sunulacağını duyuran Çinli şirket, tek iyileştirmenin bu olmayacağını da ifade etti.

Realme tarafından yapılan paylaşıma bakıldığı zaman, geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Realme Watch 2 Pro’da 1,75 inç büyüklüğünde olan ekranın yeni modelle birlikte 1,91 inçlik boyuta ulaşacağı da açıklandı.
Bununla birlikte saatin tasarımı konusunda ise herhangi bir değişiklik olmayacak. Bunun anlamı, Realme Watch 3 Pro yine dikdörtgen tasarımıyla gün yüzüne çıkacak.

Peki bu yeni akıllı saat modeli ne zaman tanıtılacak ve fiyatı ne kadar olacak? Açıkçası her ne kadar cihazın resmi tanıtım tarihi yaklaşsa da şu an için fiyatı konusunda netleşmiş herhangi bir bilgi bulunmuyor. Öte yandan hem geçtiğimiz gün yapılan paylaşımdan hem de daha önce sızıntı hesaplarının verdiği bilgilerden, yeni akıllı saat modelinin 18 Ağustos’ta gerçekleştirilecek etkinlikle tanıtılacağını biliyoruz.