WhatsApp BlackBerry 10 desteği sonlanıyor!

WhatsApp BlackBerry 10 desteği sonlanıyor!
WhatsApp'a kilit koymak Bir çoğumuz mesajlarımızın başkaları tarafından okunmasını pek hoş karşılamaz. Eğer sizde bu konuda hassassanız bu uygulamayı kullanabilirsiniz! Android Market'te bir çok kilit uygulaması mevcut ama bizim en çok başarılı bulduğumuz WhatsApp Lock oldu. Uygulamanın yaptığı oldukça basit, siz WhatsApp'a girmeden önce her seferinde şifre soruyor işte bu kadar basit. WhatsApp Lock'ı buradan indirebilirsiniz.

1 milyardan fazla aktif kullanıcı sayısıyla dünyanın en büyük çevrimiçi mobil mesajlaşma servisi WhatsApp önemli bir karar aldı.

Bazı platformlar artık

işletim sistemi de bu yeni karardan nasibini aldı. Symbian S40 ve Symbian S60 işletim sistemleri artık desteklenmiyor. Windows Phone 7.1 işletim sistemine de verilen destek sonlandırıldı. Son olarak ise emektar Android sürümleri Android 2.1 ve Android 2.2 kullanan cihazlara da WhatsApp yüklenemeyecek. Bu uygulama 2016 yılının sonunda başlayacak.


Eğer WhatsApp kullanıyor ve yukarıda saydığımız işletim sistemli telefonlardan birine sahipseniz bu yılın sonuna kadar cihazınızı değiştirmeniz gerekiyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS