WiFi ölü bölge sorununa son

WiFi ölü bölge sorununa son

RE365 adlı ürün, WiFi kapsama alanını açık alanda 929 metrekareye kadar genişletebiliyor.

RE365 model sinyal alanı genişletici, teorik olarak WiFi sinyallerini –açık alanda- 929 metrekare (10 bin feetkare) alana yayabiliyor. Geniş kapsama alanı yanında yüksek bağlantı hızına da sahip olan ürünün çift bant desteği bulunuyor.

5GHz bandında 867Mbps, 2.4GHz bandında ise 300Mbps olmak üzere toplamda 1.2Gbps kablosuz hızlara ulaşabiliyor. Bu yüksek hız ve geniş kapsama alanı ile standart bir evin WiFi ölü bölge sorununa kesin çözüm sağlayan RE365, son derece kolay kurulup kullanılabiliyor. Prize takılıp çalışır hale getirilen ürünün üzerinde ek bir priz yer alıyor. Bu sayede başka elektrikli cihazlar RE365 üzerinden güç alabiliyor; priz sorunu oluşmuyor.

AC destekli olan ürün, geriye dönük olarak a/b/g/n cihazlarla ve farklı marka modemlerle de uyumlu. Bu sayede her marka, model modem kullanıcıları WiFi sinyal sorunu için TP-Link RE365’i rahatlıkla kullanabiliyorlar ve AC hızına ulaşabiliyorlar.

Son derece şık bir tasarıma sahip olan ürün, yay biçiminde tasarlanan anteni ile şıklığın yanı sıra güvenlik de sunuyor; sivri anten ucu olmaması olası kazaları engelliyor. Bu da özellikle çocuklu evler için bir avantaj oluşturuyor. Ürünün üzerinde yer alan akıllı gösterge, cihazı en doğru yere yerleştirmeyi kolaylaştırıyor.

Kullanıcılar akıllı göstergedeki mavi ışığın olduğu yere RE365’i takarak en doğru yerde ürünü konumlandırabiliyor. Ayrıca RE365’in kurulumu ve kullanımı da son derece rahat. Android ve iOS destekli Tether uygulaması sayesinde cihaz kolayca kurulabiliyor ve kullanım sırasındaki LED ışıklar dahil her tür ayar akıllı telefonlar üzerinden yapılabiliyor.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
 
LG
MD
SM
XS