Windows 11 yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini geliştirecek

Windows 11 yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini geliştirecek

Windows 11 yeni özelliklerle kullanıcı deneyimini geliştirecek

Birçok kişinin kullanmaya başladığı Windows 11 yeni özelliklerle daha keyifli bir platforma dönüşüyor. Windows 10 ile kıyaslandığında Windows 11 birçok farklı özelliği bünyesinde barındırıyordu.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Ancak Microsoft için bu özellikler yeterli değil. Windows 11 platformunun test sürümünde bazı yeni özelliklerin ortaya çıktığı söyleniyor.

Bu özelliklerden ilki sticker olacak. Gelen son detaylara göre masaüstü duvar kağıtlarına özel sticker tercih edilebilecek. Böylece Windows 11 kullanmak çok daha keyifli hale geliyor. Ayrıca Microsoft kendi işletim sistemine olan sadakati arttıracak gibi görünüyor.

Windows 11 platformunu merak eden bir kullanıcı konu ile ilgili yeni bir çalışma yaptı. Bu Windows 11 meraklısı yeni özellikler ile ilgili bazı denemeler gerçekleştirdi. Sticker özelliği haricinde yeni bir özelliğin daha kullanıcılarla paylaşılacağını söyledi.

Bu yeni özellik geleneksel tablet modu olacak. Windows 11 bu modu kendi işletim sisteminden çıkarmıştı. Şimdi ise eskiye dönüş olduğu görülüyor. Cihazını tablet olarak kullanmak isteyenler için görev çubuğu otomatik olarak gizlenecek. Böylece bilgisayarınız adeta bir tablet haline gelecek.

Windows 11 yeni detaylarla birlikte kullanıcıların dikkatini daha fazla çekecek gibi görünüyor. Geleneksel tablet modu ve sticker ile birlikte en azından Microsoft’un yenilik taraftarı olduğunu görüyoruz.