Windows Phone için sevindirici haber

Windows Phone için sevindirici haber

Bundan sonra Windows Phone için güncelleme yayınlamayacağını duyuran Spotify, Windows Phone kullananları sevindirecek bir açıklama daha yayınladı.

Windows Phone’un en büyük zaafı, şüphesiz uygulama konusundaki eksikliği. Öyle ki henüz Snapchat’in bile Windows Phone için resmi bir uygulaması bulunmuyor. Bu yüzden, Spotify artık Windows Phone uygulamasını güncellenmeyeceği duyurduğunda işletim sistemini kullananlar büyük hayal kırıklığı yaşadılar. Çünkü bu en popüler müzik uygulamalarından birinin de işletim sistemini terk edeceğini gösteriyordu.


Ancak bugün Spotify tarafından gelen açıklamalar Windows Phone kullanıcılarının yüreğine su serpti. Daha önce yayınladığı açıklamayı yenileyen şirket, önümüzdeki dönemde de Windows Phone’daki resmi uygulamaları için güncelleme yayınlamaya devam edeceklerini duyurdu. Üstelik şirket bununla da kalmayacak. Önümüzdeki günlerde yayınlanacak olan Windows 10 Mobile çıktıktan sadece birkaç gün sonra bu versiyona uygun bir Spotify uygulaması da yayınlanacak. Windows Phone önemli bir uygulamayı kaybetmekten son anda kurtulmuş gibi görünüyor.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS