Wolverine Fortnite’a geliyor!

Wolverine Fortnite’a geliyor!

Epic Games, Marvel ile olan işbirliğini devam ettiriyor. Şimdi de oyuna Wolverine ekleniyor. Peki, Wolverine’in ne gibi artıları olacak?

Epic Games, Battle Royale türündeki Fortnite oyunu için ortaklıklarına devam ediyor. Avengers’ın sükse yaptığı dönemde Marvel ile el sıkışan Epic, bu süreçte bir çok karakteri oyununa kısa süreliğine dahil etmişti Şimdi ise Fortinte’a X-Men’in en popüler karakteri olan Wolverine dahil ediliyor. İlk olarak Hulk’ın çizgi romanında karşımıza çıkan ve kısa sürede ikonikleşen Wolverine’in oyuna dahil edilmesi Marvel tutkunlarını çok sevindirecek gibi görünüyor.

Weapon X’in gizli kapaklı çalıştığını zaten görmüştünüz. Fortnite’ın 2. Bölüm: 4. Sezon Savaş Bileti’yle artık Wolverine’i açabilir ve serbest bırakabilirsiniz. Wolverine’in yeni göreviyle küçük bir çocuk olmadığınızı kanıtlayın!

Wolverine’in kıyafetini açmak sadece bir başlangıç. Wolverine’in diğer Savaş Bileti görevlerini tamamlayın ve Wolverine’den Hatıra sırt süsü ve Delibozuk kaplaması gibi daha fazla ödülleri kazanın.

Wolverine’in görevlerini tamamladıktan sonra özel isteğini de tamamlayarak dahili Snikt! ifadesini de açın. İfadeyi kullanarak kazmanızı Wolverine’in Adamantiyum Pençeleri’yle değiştirin. Adamantiyum Pençeler ve kuşandığınız kazma arasında istediğiniz gibi geçiş yapın!

Ayrıca alternatif Klasik tarzını açarak Wolverine’le farklı tarzlarda takımınızı oluşturun. Sarı ve mavi kıyafetini giyin veya klasik altın ve kahverengi kıyafetini kuşanın.

Klasik tarzını 5. ve 6. haftalardan 10 normal görev tamamlayarak açın. Bu görevler sezon boyunca tamamlanabilecek.

PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch için yayınlanacak olan güncellemeler ile X-Men’in en popüler olan karakteri çok yakında oyuna eklenecek.

 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
{$ item.DailyVideosDetails.Section_Title $}
LG
MD
SM
XS