WWE 2018’le ilgili ilginç bir hamle geldi

  1. Teknoloji
WWE 2018’le ilgili ilginç bir hamle geldi
WWE 2018’le ilgili ilginç bir hamle geldi

WWE organizasyonlarını takip edenler iyi bileceklerdir. Bazı bölümlerde, çeşitli ünlü simalar ringe dalarak dövüşe dahil olurlar. Örneğin bir bölümde Arrow dizisinin yıldız ismi Stephen Amell bu dövüş organizasyonuna dahil olmuştu.

Aslında tüm bu olaylar, bir senaryo üzerinden yürütülüyor. WWE’nin bu ünlü isimlere hatırı sayılır paralar ödediğini biliyoruz. Fakat bazen de bu durumun tersi olabiliyor. Bazı ünlü firma yöneticileri WWE’de yer alabilmek için organizatörlere önemli miktarda ücretler ödeyebiliyor. Aynı KFC kurucusu Colonel Sanders gibi.

KFC’nin hem kurucusu hem de marka yüzü olan Colonel Sanders’ın WWE 2K18 oyununda da yer alacağı açıklandı. Muhtemelen burada KFC ile WWE arasında yapılan bir sponsorluk anlaşması söz konusu. Yoksa bir fast food zinciri ile özdeşleşmiş bir yüzün WWE gibi bir dövüş oyununda boy göstermesi pek de akla mantığa uygun değil diyebiliriz.

Geçtiğimiz gün yayınlanan tanıtım videosunda RAW Genel Müdür Kurt Angle ve KFC kurucusu Colonel Sanders kameraların karşısına geçti. Konu ile ilgili yayınlanan tanıtım videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Muhtemelen Sanders’ın oyunda yer alması WWE severler için pek de önemli bir gelişme değildir. Az önce de belirttiğimiz üzere bu tamamen KFC ve WWE arasında imzalanan basit bir sponsorluk anlaşmasının gereği olabilir.

{$ nextTitle $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS