Xbox için tasarlanan oyun monitörünü tanıttı

Xbox için tasarlanan oyun monitörünü tanıttı

Xbox için tasarlanan oyun monitörünü tanıttı

ASUS, Microsoft’un en son sürümü Xbox Series X ve Xbox Series S için tasarlanmış 144 Hz yenileme hızına sahip 4K çözünürlükte 43 inç monitörünü tanıttı.

Haber devam ediyor
Haberin devamı
Haber devam ediyor
Haberin devamı

Bu yeni oyun monitörün tasarım özelliklerine gelecek olursak arka panel için beyaz bir renk şemasını tercih etmiş. Sağ tarafında ise ASUS’un ticari markası ROG logosu yer alıyor. Monitörün sol tarafında ise benzersiz bir şema göze çarpıyor.

Bu ürün herhangi bir oyun kurulumuna uyum sağlayacak şekilde tasarlanmış. İlgi çeken bir özellik ise monitörün altındaki yüzeye yani masaya kırmızı ROG logosunu yansıtması.

ROG Strix XG43UQ, HDMI 2.1 bağlantı noktasına ve AMD FreeSync Premium Pro teknolojisi desteğine sahip. Her yönüyle şaşırtıcı ve tatmin edici bir oyun deneyimi sunan bu ürün düşük gecikme modu ile birlikte 1000 nit parlaklığa ulaşıyor.
Monitör, Microsoft ile ortaklaşa yürütülen ortak bir çabayla tasarlanmış ve geliştirilmiştir. Ayrıca Xbox Series X ve Xbox Series S için en iyi renk, kontrast ve ton performansını sağlayan dahili Xbox moduna sahip. Bitmedi. Asusa, iyi bir ses kalitesi sağlayan 10 watt’lık bir stereo hoparlör seti ile beraberinde geliyor.