Xbox Live Gold Ağustos oyunları

Xbox Live Gold Ağustos oyunları

Xbox Live Gold Ağustos oyunları sonunda netlik kazandı.

Konsol sahiplerinin aylık belirli bir bedel ödeyerek üye oldukları Xbox Live Gold ya da PS Plus servislerinin en güzel yanlarından birisi de kullanıcılara sunulan ücretsiz oyunlar. Bilindiği gibi Sony’de, Microsoft’ta bu servisler üzerinden her ay bir ya da iki oyunu konsol sahiplerine ücretsiz olarak sunuyor. Açıkçası bu sayede verilen abonelik ücreti de fazlasıyla çıkmış oluyor. Zaten konsol sahibi olup da PS Plus ya da Xbox Live Gold üyeliği olmayanların sayısı yok denecek kadar azdır.


Xbox One ve Xbox 360 sahiplerinin merakla bekledikleri ücretsiz Ağustos oyunları sonunda netlik kazandı. Microsoft tarafından yapılan açıklamaya göre, Xbox One için Gigantic ve Dark Souls 2, Xbox 360 içinse Damnation ve Stormrise oyunları Ağustos ayı boyunca ücretsiz olacak. Xbox Live Gold üyeleri, bu oyunları hesaplarına kaydederek üyelikleri sürdüğü müddeçte diledikleri zaman indirip oynayabilecekler.


Ağustos oyunlarına baktığımızda, Dark Souls 2 isminin diğer oyunlardan bir tık daha önde olduğunu söyleyebiliriz. Eğer sıkı bir RPG oyuncusuysanız ve hala Dark Souls 2’yi denemediyseniz, bu ay ki fırsatı değerlendirmenizi tavsiye ederiz.


Öte yandan Xbox One sahiplerinin geriye uyumluluk modu sayesinde Xbox 360 için dağıtılacak olan oyunlardan da faydalanabileceklerini hatırlatalım. Şimdiden iyi oyunlar.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS