Xbox One S All-Digital Edition neler sunuyor?

Xbox One S All-Digital Edition neler sunuyor?

Microsoft cephesi geçtiğimiz aylarda disk sürücüsü olmayan Xbox One S modelini tanıtmıştı. Orijinal Xbox One S’e göre 50 dolar daha ucuz olan bu konsol beraberinde Game Pass üyeliği ve bir takım oyunlar ile geliyor.Bugün ise Xbox Türkiye ekibi bu konsolun ülkemizde satışa sunulduğunu müjdeledi.

Minecraft, Sea of Thieves ve Fortnite Battle Royale oyunları ile gelen bu konsol, Türkiye’de indirimde 1.500 TL’den satılıyor. Ancak indirim bittiğindeki fiyatı 2.500 TL olacak şekilde görünüyor. Perakende teknoloji marketlerde henüz satılmayan bu konsolun resmi bir fiyatının olmadığını belirtelim.


Disk sürücüsü dışında Xbox One S ile birebilir aynı özelliklere ve kutu içeriğine sahip olan All-Digital Edition, yeni nesil için büyük ipuçları veriyor aslında. Microsoft, artık kutulu oyunların yerini tamamen dijital oyunların alacağını düşünüyor. Bu doğrultuda üretilen bu konsol, yeni nesilin de disk sürücüsüz geleceği anlamına gelmiyor.


Yeni nesilde muhtemelen oyunların boyutları minimumda 150 GB civarında olacak. Bu yüzden ya çift Blu-Ray diskler ya da oyunun bir kısmının dijital olarak indirilmesine tanıklık edebiliriz.


 

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS