Xperia M4'e Marshmallow güncellemesi

Xperia M4'e Marshmallow güncellemesi

Geçtiğimiz yıl Mart ayında duyurulan Sony Xperia M4 Aqua modeli, ülkemizde oldukça sevildi. Uygun fiyatı ve alışılmış Sony Xperia özellikleri sunan cihaza güncelleme bekleyenler için güzel bir haberimiz var.

Telefon, kutusundan Android 5.0 Lollipop ile çıkmıştı. Arından kullanıcılar uzun bir süre güncelleme bekledi ancak gelmedi. Geçtiğimiz yılın son çeyreğinde duyurulan Android 6.0 Marshmallow ise adeta bir hayal olmuştu. Kullanıcılar Android 5.1 Lollipop güncellemesi için bile umutlarını kaybetmişken Sony, müjdeyi verdi.Twitter üzerindeki Sony Xperia (@sonyxperia) isimli resmi hesap bir müjde verdi. Bir kullanıcının sorusu üzerine verilen yanıt son derece sevindirici. Xperia M4 Marshmallow güncellemesi beklenmeden sorulan soru “Xperia M4 için Lollipop 5.1 güncellemesi gelecek mi?” şeklinde. Hesap tarafından verilen cevap ise sevindirici. Xperia M4’e özel olarak Android 5.1 güncellemesinin atlanacağı, onun yerine direkt olarak Android 6.0 Marshmallow güncellemesi dağıtılacağı söylendi.


Android 6.0 güncellemesi alacak akıllı telefonların tam listesi


Xperia M4 Aqua modeli önümüzdeki günlerde Android 6.0 Marshmallow güncellemesini alacak. Eğer Xperia M4 kullanıcısıysanız, en güncel Android sürümü önümüzdeki haftalarda cihazınıza ulaşacaktır. Benzer uygulamaları diğer markaların orta seviyeleri modellerinde de bekliyoruz. Bu sevindirici diyaloğun ekran alıntısını aşağıda bulabilirsiniz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS