Yeni iPad Pro bilgisayarların yerini alacak!

Yeni iPad Pro bilgisayarların yerini alacak!

Apple, yeni iPad Pro için bugün reklam filmi yayınladı. iPad Pro’nun bir sonraki bilgisayarınız olması için 5 neden temalı reklam, Apple’ı bu konuda haklı çıkarıyor. İşte iPad Pro’nun özelliklerini sergileyen reklam!

Cupertinolu teknoloji devi geçtiğimiz yıllarda tanıttığı ilk iPad Pro modelleri ile altı boş bir söze imza atmış ve bu cihaz PC’lerin yerini alacak demişti.
Oldukça yetersiz olan ilk nesil iPad Pro modellerinden sonra, Apple kolları sıvadı ve bu yıl karşımıza gerçekten de inanılmaz bir cihaz ile çıktı.
Grafik birimi ile Xbox One S konsoluna kafa tutan iPad Pro, Apple A12X yonga seti ile piyasadaki dizüstü bilgisayarların yaklaşık olarak yüzde 93’ünden daha hızlı bir performans sergiliyor.


Apple Pencil desteği ile tasarımcıları tablete yönelten Apple, sunduğu uygulamalar ile de PC’leri aratmıyordu.


Apple bugün ise iPad Pro’nun bir sonraki bilgisayarınız olması için 5 neden isimli video ile karşımıza çıktı.


Bu reklam filminde; iPad Pro’nun PC’lerden daha güçlü olduğu, kamera, fotoğraf düzenleme ve not alma gibi multimedya özelliklerinin fazla olduğu vurgulanıyor.Ayrıca LTE bağlantısı ile her yere götürülebildiği, iOS 12 ile kullanımının çok kolay olduğu ve Apple Pencil desteği ile fark yarattığı vurgulanıyor. Apple’ın bu söylemlerinin çok doğru olduğunu samimi bir şekilde söyleyebiliriz.
iPad Pro ile yeni bir devri başlatan Apple, önümüzdeki 4-5 yıl içerisinde PC pazarını iPad ile domine edecek.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS