Yeni iPad Pro iddiaları kafaları karıştırdı

Yeni iPad Pro iddiaları kafaları karıştırdı

Şu günlerde Apple’dan üç yeni ürün bekleniyor. İlki hepimizin bildiği iPhone 5se isimli yeni ve uygun fiyatlı bir akıllı telefon. İkinci cihaz ise Apple Watch 2 isimi yeni nesil akıllı saat. Son ürün ise Apple iPad Air 3 tablet bilgisayar olarak bekleniyor. Yeni bir iddia iPad Air serisine gölge düşürecek türden.

Bilindiği üzere Apple geçtiğimiz yıl 12.9 inç ekran boyutlu yeni bir tablet bilgisayar ile karşımıza çıkmıştı. iPad Pro olarak adlandırılan bu yeni ürün performansı, ekran özellikleri ve Apple Pencil isimli dokunmatik kalemle dikkat çekmişti. Şimdi bu özel tabletin boyutu küçültülebilir.


22 Mart tarihinde Apple’dan yeni bir etkinlik bekleniyor. İddia ise Apple’ın daha küçük ekranlı bir iPad Pro versiyonu duyuracağı yönünde. iPad Pro’nun bazı ayırt edici özellikleri var. Bu özelliklerden bir tanesini iPad Air 3 olarak beklenen cihazda da gördük.


Geçtiğimiz haftalarda basına yansıyan bir çizimde, iPad Air 3 modelinin tıpkı iPad Pro gibi dört adet hoparlöre sahip olacağı görülüyordu. Dolayısıyla küçük ekranlı iPad Pro hayal olmayabilir. Apple’a en yakın haber kaynaklarından 9to5Mac tarafından paylaşılan bu iddianın doğru olup olmadığını önümüzdeki ay göreceğiz. Yeni iPad Pro şimdiden merak konusu.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS