Yeni konsollar geliyor

Yeni konsollar geliyor

Gamestop yöneticisi, yeni konsolların çok yakında çıkacağını açıkladı. Şirket COO’suna göre Sony, Microsoft ve Nintendo’nun yeni konsolları çok yakında raflardaki yerini alacak.

Bildiğiniz gibi şu sıralar oyun dünyası yeni konsolların çıkışına hazırlanıyor. Henüz resmi açıklamalar gelmemiş olsa da, hem Sony hem Microsoft hem de Nintendo’nun yakında yeni bir konsol çıkaracağı biliniyor. Microsoft ve Sony’nin konsolları yeni nesil cihazlar değil, bir önceki modellerin gelişmiş versiyonları olacak. Sony daha gelişmiş özelliklere sahip PlayStation 4K’yı çıkarırken, Microsoft’ta ince Xbox One’ı satışa sunacak. Nintendo cephesinde ise yeni NX konsol için bekleyiş var.


Bu şirketlerin hiçbiri yeni konsollarının ne zaman çıkacağını açıklamış değil. Ancak Gamestop yöneticisi yaptığı açıklamalarla bu konuda önemli detaylar paylaştı. En önemli oyun satıcılarından biri olan Gamestop’un yöneticisine göre bahsi geçen bu yeni konsollar çok yakında raflardaki yerini alacak. Yönetici, bu yeni konsolların çıkışıyla birlite oyun satışlarında patlama yaşanmasını bekliyor.


{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS