Yeni Pokemon oyunu tanıtıldı

Yeni Pokemon oyunu tanıtıldı

Nintendo’nun en önemli oyun serilerinden olan Pokemon iki yeni oyunuyla çok yakında piyasadaki yerini alacak. Oyunların çıkışına çok kısa bir süre kala Nintendo, oyunların tanıtım videolarını yayınladı.

Japon oyun devi Nintendo, efsanevi oyunları ve oyun konsolları ile pek çok kullanıcı için ayrı bir yere sahip. Firma yeni konsolu Switch’i 2017 yılı içerisinde satışa çıkarmıştı. Genel olarak olumlu tepkiler alan konsolun en önemli özelliği, hem tablet modunun hem de TV modunun olmasıydı.


Uzun süre farklı platformlara oyun çıkarmaya direnen Nintendo, Pokemon ile geçtiğimiz dönemde Android ve iOS işletim sisteminde büyük bir başarı yakalamıştı. Uzak Doğulu oyunlar arasında yer alan Mario da Android ve iOS için yayınlanmış, ancak bekleneni verememişti.Pokemon serisinin iki yeni oyunuysa Nintendo konsolları için çok kısa süre sonra yayınlanıyor. Ultra Sun ve Ultra Moon adındaki iki oyun, 17 Ekim tarihinde yayınlanacak. Sadece Nintendo 3DS için çıkacak olan oyunlar, firmanın yeni nesil oyun konsolu olan Switch’te oynanamayacak. Ayrıca, iki oyunun da fiyatı Amazon Amerika m

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
 
LG
MD
SM
XS