Yeni Xbox One prototipleri test ediliyor

Yeni Xbox One prototipleri test ediliyor

Microsoft’un yeni bir Xbox One modeli üzerinde çalıştığı bir süredir biliniyor. Ancak yeni gelen bilgilere göre şirket bir tane değil birden çok prototip üzerinde çalışıyor ve henüz hangisini kullanacağına karar vermiş değil.

Bildiğiniz gibi hem Microsoft hem de Sony çok yakında oyun konsollarının yeni versiyonlarını satışa çıkaracaklar. Sony, daha gelişmiş özelliklere sahip olan PlayStation 4K’yı çıkarmaya hazırlanıyor. Microsoft ise daha ince bir Xbox One modeli üzerinde çalışıyor. Ancak şirketin üzerinde çalıştığı tek Xbox One modeli bu değil. Şirkete yakın kaynaklara göre Microsoft birden fazla Xbox prototipini test ediyor.


Ilk Xbox oyunlari Xbox One yolunda!


Yeni gelen bu bilgilere göre Xbox’ın yeni versiyonu sadece tasarım konusunda değil teknik özellikler konusunda da değişik olabilir. Şirketin içinden gelen bilgilere göre ince bir konsolun yanı sıra daha iyi teknik özelliklere sahip prototipler de test ediliyor. Microsoft henüz bu prototiplerden hangisini kullanacağına karar vermiş değil. Yani sonuçta piyasaya çıkacak olan yeni Xbox, Xbox One’ın ince bir versiyonu olabileceği gibi, daha iyi özelliklere sahip bir versiyonu, ya da daha sessiz çalışan bir versiyonu da olabilir. Microsoft’un ne karar vereceğini bekleyip göreceğiz.

{$ item.Title $}
{$ item.Title $} © {$ item.Files[0].Sources[0] $}
{$ item.Title $}
{$ item.Title $}
{$ photo.Metadata.Title $}
ilgili haberler
 
LG
MD
SM
XS